اقدامات آتي افراطيون

چند وقتي است كه به دلبل پيگيري يك طرح مطالعاتي – تحقيقاتي شخصي، كمتر فرصت نوشتن پيدا مي كنم . اما پيشنهاد مي كنم اگر فرصت كرديد نگاهي به مقاله "استعفاي خاتمي منتفي است" بياندازيد . اين مقاله كه شايد بهتر بود به پنج مقاله مجزا تقسيم مي شد به برسي مباحثي نظير: لوايح دوگانه، خروج از حاكميت، بحران آفرينيها و آشوبها، طرح برگزاري رفراندوم، رابطه افراطيون با آمريكا، تلاش براي وادار كردن خاتمي به استعفا و معيارهاي دوگانه اصلاح طلبان مي پردازد.

*‌‌ * * *


... مگر دولت خاتمي و مجلس ششم از قوه قضاييه توقع نداشتند كه از مطالبه اختيارات قانوني خويش چشم پوشي كند و خواسته به حق خود مبني بر برگشت امور قضايي تعزيرات به دستگاه قضايي ـ كه اكنون در دست دولت است ـ را مسكوت بگذارد؟ و مگر مجمع تشخيص مصلحت نظام با در خواست دولت و مجلس در اين زمينه موافقت نكرد و مساله را براي يك سال مسكوت نگذاشت؟ پس حتي اگر فرض را بر منطقي و قانوني بودن لوايح دوگانه بگذاريم، باز هم نمي توان عملكرد حاميان لوايح و رفتار دوگانه آنها را در برخورد با «پروژه لوايح» توجيه كرد...


مشاهده متن کامل مقاله

/ 11 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد سرشار

سلام علی آقا. می دانستی گابریل گارسیا مارکز، نویسنده صد سال تنهایی، در فاحشه خانه ها و میان زنان بدکار بزرگ شده است؟! مطلبی در اینباره زده ام. شاید علت هرزه نگاری های او برایت روشن شود.

طاهرزاده

ساعت ۲ ساعت ۲ ساعت ۲.

عمرن

نو ریسپانس تو پیجینگ

achbar agha

سلام . ما نميدونستيم اين دوست شما امين از وبلاگ امام خمينی و امام خامنه ای چه موجود طفيلی و ضعيفيه. پيامهايی گذاشته که من مجبور شدم بجای بعضی از کلماتش نقطه چين بذارم. باورت نميشه؟ بيا وبلاگم رو ببين.

سوسن صبا

با سلام . از اینکه سایت و وبلاگ ما را لینک داده اید نهایت تشکر و قدردانی را دارم .

hasan shiraz

عرض ارادت

مهندس رضاصيد

ايام سوگواری شهادت بانوی دو عالم زهرای مرضيه (س) را به تمامی شيران علی مدار تسليت عرض می نمايم .

مينا

خسته نباشی . امروز جمعه برای آرزوی موفقيت گردم . من وقتی برخی از وبلاگ ها را می بينم که بدون هيچ ادعايی مطالب بسيار ارزشمندی می نويسند واقعا خوشحال می شوم شما هم سری به اين وبلاگ بزنيد : http://azerbaijannnn.persianblog.ir مطالب خوبی در مورد ایران و آذربایجان نوشته است ....

مجید

سلام دوست عزيز کاری که شما داری انجام ميدی وهدفی که دراين صفحه دنبال می کنی بسيار زيبا و مورد نياز است موفق باشی

zalzalak

طنز << آخرين قتل زنجيره اي ؟ >> را در انجمن طنز پرشين تاک بخوانيد و حتما براي آن نظر بنويسيد .