توضيحي براي بازتاب

right.jpg


در پي انتشار مقاله اي در سايت بازتاب در تاريخ 19/3/82 جوابيه ای براي اين سايت ارسال کردم . از آنجا که معمولا سايتهاي خبري دست به جرح و تعديل جوابيه ها مي زنند، اقدام بازتاب در انتشار متن کامل توضيحات ارسالي شايسته تقدير و تشکر است .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


مديرمسؤول محترم سايت «بازتاب»
جناب آقاي فؤاد صادقي
با سلام

در تاريخ 19/3/82 مقاله‌اي در سايت شما با عنوان «سايت ارزشي گوياآ» منتشر گرديد كه در آن انتقادهايي نسبت به عملكرد سايت گوياآ صورت گرفته بود. از آنجا كه نحوه قرار گرفتن نام اينجانب در مقاله مذكور نتيجه‌گيري غلطي را به ذهن برخي خوانندگان متبادر ساخته است، لازم مي‌دانم نكات ذيل را متذكر شوم:

1ـ برخلاف ادعاي نويسنده مقاله تنها يكي از مقالات اينجانب به طور كامل در گوياآ منعكس شده است و سه مقاله ديگر صرفا لينك به وبلاگ شخصي اينجانب بوده است. (مقالات سياسي http://www.5.persianblog.ir )

2ـ به جز سايت گوياآ تا به حال 9 سايت خبري ديگر با گرايش‌هاي گوناگون سياسي نيز اقدام به انعكاس مقالات موجود در وبلاگ مقالات سياسي كرده‌اند كه سايت‌هاي دريچه، نقطه، باشگاه انديشه، رسانه،‌شيعه و امروز از آن جمله‌اند. برخي سايتها نيز بدون ذكر نام نويسنده و منبع از اين مقالات استفاده كرده‌اند كه تاكنون از 14 مورد آن باخبر شده‌ام.

3ـ علي‌رغم اينكه هيچ شناختي نسبت به گردانندگان سايت گوياآ ندارم با اين حال نظرم نسبت به اين سايت با ديدگاه نويسنده مقاله مورد اشاره متفاوت است چرا كه بهترين معيار براي قضاوت درباره عملكرد سايت‌هاي خبري را صداقت آنها با خوانندگان و رعايت امانتداري خبري مي‌دانم.

4ـ از سايتي چون بازتاب با طيف وسيع مخاطبانش انتظار مي‌رود تا در انعكاس مقالات ارسالي خوانندگان خود، دقت بيشتري به خرج دهند زيرا تكرار موارد مشابه مي‌تواند از اعتبار بازتاب نزد مخاطبانش بكاهد. البته با توجه به سابقه شناختي كه از برخي دست اندر كاران بازتاب دارم، مطمئنم عمدي در كار نبوده است.

من‌الله‌ التوفيق

/ 24 نظر / 165 بازدید
نمایش نظرات قبلی
amir

آقای achbar agha شکست عراق رو که ديگه همه می دونن بازی بود شما چی ميگين مگه امرکا تو عراق پيروز شد صدام از اول برده اونا بود خودش هم برای اينکه امريکا بتونه حمله کنه تا اخر تو عراق موند بازی که تموم شد رفت پيش بن لادن

احسان مطهري

سلام... خيلی خوشحال شدم که اين وبلاگ رو ديدم... استفاده کردم... ضمنا لينک وبلاگتون هم با اجازه رفت تو ليست وبلاگهايم! (عجب اجازه ای!!!!)

احسان مطهري

راستي مي گم اين بچه سوسول ها رو چرا اين قدر تحويل مي گيرد... بابا محلشون نذاريد

achbar agha

امیر آقا کی به شما گفته که بازی خودشون بود؟ در ضمن کی گفته که همه فهمیدن؟ از قرار معلوم شما هنوز نفهمیدین. اگه جمهوری اسلامی برای جبران ناکامی ها و عقب افتادگی هاش یا به خاطر ترس و وحشتش از آمریکا این خزعبلات رو میبافه شما چرا باور میکنین؟ سقوط سریع عراق و مقاومت نکردن فداییان صدام چنان وحشتی در دل جمهوری اسلامی به پا کرد که با گفتن این اراجیف سعی کردند که خودشون رو گول بزنند.

amir

علی آقا يک سری هم به ميل باکست بزن

طاهرزاده

حتما به سايت جديد التاسيس آويني يك سري بزنيد.آقاي قديري اگر امكان دارد لينكي براي اين سايت در نظر بگيريد.

سوسن صبا

مدير محترم وبلاگ مقالات سياسی . از اينکه لينک سايت ما را در صفحه خود قرار داده ايد سپاسگزاريم .

نوروز شاد

سلام آن مقاله را من نوشته بودم . از شما كه آدم ظاهرا دقيقي مي نمائيد بعيد است كه متن مقاله را با دقت نديده باشيد! در آن مقاله من گفته ام كه بيشترين امضا در سايت ارزشي !! گويا آ از شما يه چشم مي خورد و اين چيز خلاف واقعي نبود! و نيست ! نگفتم كه خداي ناكرده زبانم لال رويم به ديوار ... شما با آنها نسبت همكاري داريد. حالا آنها چه ريگي به كفش دارند كه افاضات شما را لينك مي دهند؟ اين را بايد از..... ) كي پرسيد؟!!!(

omid

بعضی ها انچنان از نبود ازادی فرياد ميزنند در حالی که فرياد انها دليل وجود ازادی است

mohamad (مقدس سابق)

ّسلام ماه رمضون هم اومد. بیایید تو همین اولین روز روزه داری باهم یه قرار بزاریم.قرار بزاریم که همه ی وبلاگ نویسا همه ی وبلاگ خونا هر روز سر سفره ی افطار این دعا را بخوانیم : ریدم به قبر بابای سید علی خامنه ای اگه مثلا ۱۰۰۰۰۰۰۰ نفر هر شب موقع افطار این دعا را بخوانند اون هم بمدت ۳۰ شب ميدونيد آخر ماه رمضون چقدر میشه؟ بیت رهبری رو گه ور ميداره !!! التماس دعا