عمق خط نفوذ

وصيت نامه شهيد لاجوردی ، دادستان اسبق انقلاب

خداوندا تو شاهدی به همان اندازه – بلكه صد چندانکه به امام قاطع و سازش ناپذیر عشق می ورزم نسبت به سازشکاران و مدافعان عملی ضد انقلاب – اگر در لفظ و اعتقاد هم مخالف باشند - نفرت دارم. بیم آن دارم که حوادث مشروطه مجددا" تکرار شود و یا ایران اسلامی به سرنوشت الجزایر دچار شود.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خداوندا از تو مصرانه می خواهم دست و قدم زبان و قلم همه کسانی را که در جهت رهانیدن ضد انقلاب و مرتدین و محاربین از چنگال عدالت اعمال قدرت و نفوذ کرده اند و کسانی که پذیرای این ننگ شده اند تا چند روزی به کام وهم و خیال رسند برای همیشه از سرنوشت این مردم شهید پرور و شاهد قطع فرمایی.

خدایا چون عاشق نظام بوده ام از آن ترس داشتم که افشای چهره سازشکاران لطمه ای – ولو ناچیز- به نظام وارد آورد . به آنها توصیه می کنم که جدای از لفاظی و بازار گرمی های صنفی به قیامت و حسابرسی های دقیق آن روز باور پیدا کنند و مواظب باشند از آن دسته ای نباشند که قرآن دربارشان فرموده : لم تقولون ما لا تفعلون کبرمقتا عند الله ان تقولوا ما لا تفعلون

....خدایا تو شاهدی چندین بار با عناوین مختلف خطر منافقین انقلاب را (همانها که التقاط به گونه منافقین خلق سراسر وجودشان را و همه ذهن و باورشان را گرفته و همانا ریاکارانه برای رسیدن به مقصودشان دستمال ابریشمی بسیار بزرگ به بزرگی مجمع الاضداد به دست گرفته اند هم رجایی و باهنر را می کشند هم به سوگشان  می نشینند هم با منافقین خلق پیوند تشکیلاتی و سپس....! برقرار می کنند هم آنها را دستگیر می کنند و هم برای آزادیشان و اعطای مقام و مسئولیت به آنان تلاش می کنند و از افشای ماهیت کثیف آنان سخت بیمناک می شوند هم در مبارزه بر علیه آنان و در حقیقت برای جلب رضای مسئولین و نجات بنیادی آنان خود را در صف منافق کشان جا می زنند و هم در حوزه های علمیه به فقه و فقها روی می آورند تا مسیر فقه را عوض کنند ) به مسئولین گوشزد کرده ام ولی نمی دانم چرا ترتیب اثر نداده اند ( اگر چه نسبت به برخی تا اندازه ای می دانم چرا ).

به مسئولین بارها گفته ام که خطر اینان به مراتب زیاد تر از خطر منافقین خلق است چرا که علاوه بر شیوه های منافقانه منافقین ، سالوسانه در صف حزب اللهیان قرار گرفته و کم کم آنها را در صفوف آخرین و سپس به صف قاعدین و بازنشستگان سوقشان داده  و صفوف مقدم را غاصبانه به تصرف خود آورده اند . به گونه ای که عملا عقل و اراده منفصل برخی تصمیم گیرندگان قرار گرفتند و در عزل و نصب ها ، حفظ و ابقاها دست به تخریب می زنند و اعمال قدرت می کنند.

اینها همه پوچ است و بی اهمیت ، مهم و بسیار مهم این است که هدف غایی از همه این تلاشها گسترش فکر التقاطی و انحرافی سازمان ضد خدایی شان است که جز اندیشه های مادی گرایانه و ماتریالیستی چیز دیگری نیست و با بهرگیری از تجربیات مثبت و منفی هم پالگی های چپ و منافقشان توانسته اند متاسفانه به نسبت بسیار زیادی ( زیاد تر از توفیق منافقان خلق در سالهای 51-54) تعداد کثیری از روحانیون را تحت تاثیر قرار دهند و با لطایف الحیل بر ذهن و روان آنان اثرات دلخواهشان را بگذارند تا بدانجا که بر اعمال جنایتکارانه آنان در مواردی نظیر به شهادت رساندن رجایی و باهنر با دست روی دست مالیدن های مسامحه کارانه به مصلحت اندیشی های پشیمانی آورنده متوسل شوند . باز مهمتر از همه این که با کمال تاسف توانسته اند تعداد فراوانی از جوانان مسلمان را جذب کرده منحرف نمایند .

هان ای خانواده عزیزم به هوش باشید! مبادا فریب تائید و تکریم های این منافقان جدا از دین را بخورید چه بسا با ظاهری چاکرانه و دلسوزانه به سراغتان بیایند و خود را چنان حزب اللهی جا بزنند که مسلمانها و ابوذرها را جرات لحظه ای هم لباسی و هم شکلی با آنان نباشند.

پيوندها: بخش اول عمق خط نفوذ ، بازهم شهيد سازي

پيوند ويژه: بولتن مجاهدين انقلاب در گذر زمان

 

/ 28 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يكي ديگه

درود بر قصاب اوین! يه روز يکی به معاويه گفت آقا علی (ع) بساطت را به هم ميريزه ها. معاويه خنديد وگفت نترس من ۲ هزار سرباز دارم که سر شتر را از دمش تشخيص نمی دهند.من طوريم نمی شود. حالا ظاهرا جمهوری اسلامی هم اين زودی ها طوريش نمی شود.!

وبلاگ آزادي و فضيلت

پختگي اخلاق و فضائل اخلاقي و تحقق جامعه‌اخلاقي در گرو راه رفتن و تجربه اندوختن آزادانه است. چنان كه پاره‌اي از صاحب‌نظران گفته‌اند: «آنجا كه قانون نباشد، فضيلت نمي‌تواند وجود داشته باشد»؛ مي‌توان گفت آنجا كه آزادي نباشد از فضيلت و اخلاق و حتي قانون هم خبر و اثري نخواهد بود. موفق باشيد.

ايرانپرست

تجربه نشان داده كه مردم هيچ كشوري در جهان باندازه مردم و جوانان ايران به آمريكا و فرهنگ آمريكايي و دمكراسي آمريكايي علاقه ندارند. تنها كشور خاورميانه كه آمادگي پذيرش دمكراسي را دارد ايران است. 25 سال حاكميت دين و دينمداري حداقل اين يك نكته را به مردم ايران آموخت كه دين بايد از حكومت جدا باشد. بله عزيزان، زمانه بد زمانه ايست. همه اينها حاصل اين ربع قرن عربده كشي شما و همفكران شماست. لابد شنيديد كه ميگويند : نميشود آدمها را به زور به بهشت برد چون آن بهشت از جهنم بدتر خواهد بود.يا حق.. التماس دعا.

mahmood

سلام عزيز. داشتم ميگشتم که بشما برخوردم ديدم بي ادبي است که سلامي عرض نکنم و رد بشم . ضمنا از اون دسته پيام دهندگاني نيستم که الکي براي دلخوشکنک جملات تکراري : وبلاگ قشنگي داري و.. را پيام بگذارم. ولي بهرحال ...انشاءالله موفق باشی .ازوبلاگک ما که خیلی خیلی بهتر است.ميشه بهتر از اين هم بود؟! نه؟! ضمنا يکی برام پيام گذاشته بود که آنطور که مينمائی، هستی؟! يا آنطور که هستی مينمائی؟ياآنطور که ميخواهی مينمائی...از اين جور حرفا...حالا من به اونائی که احساس ميکنم به انها نزديکترم اينرا همش ميگم. موفق باشی. بهتره بزرگی نکنی و بما هم سری بزنی و نظرت را بگی.

علی

نام ادمکشی مثل لاجوردی را شهيد گذاشتی؟ وای به حال شما چقدر غافليد

علامه

خدا شاهد است که جناب شهيد لاجوردی بزرگ جنايت کار تاريخ اسارت و زندان اکنون در بازداشتگاه های مخوف الهی در انتظار مجازات دردناک خويش به انتظار نشسته است . آنان که دين نداشتند و از دين خبر نداشتند التقاط را خطری برای اسلام می دانستند و من برای خودم متاسفم که از پدر و مادری شيعه و در ايران بدنيا آمده ام که کسی را يارای دفاع از دين نيست . چنانچه تو دوست عزيز مايل بودی که از راه خبری بدست آوری سری به ما بزن و بدنبال دزدان و راهزنان تاريخی ی جان و مال و ناموس نرو و اگر رفتی تو در جنايات ايشان با ايشان برابر و برادری و تو مسبب اصلی جنايات هستی و اگر هم اطمينانی بر دانش خويش داری که بسم الله من يک مسلمانم و همه پيروان ولايت را کافر می دانم و قدرت دفاع از دين و راه خود را هم دارم و شما هم قدرت شکنجه و خفقان را تا او چه بخواهد . حسبنالله

يکی

مردک اسم لاجوردی رو شهيد گذاشتی واقعا متاسفم

از يك بسيجي مي پرسند: خدا كيست؟ جواب مي ده : نماينده ولي فقيه در كائنات. ممكنه جك به نظر برسه اما حقيقت تلخي در آن نهفته است.

بیدار گر

خطاب به هيرش، ۱-اولا کورد نه کرد ۲- دومااین دو ،جلاد منافقان وآدمکشهایی بودندکه هدفشون قلع و قمع ملت کرد بود. ۳-سومآ،واقعآشما مسلمون هستید ،باید تو تعریف خداو مشرک به خدا و جهنم و محمد تجدید نظر کنید.